Home / Aktualności / Master of Orion: Revenge of Antares – najnowsze DLC nadciąga!

Master of Orion: Revenge of Antares – najnowsze DLC nadciąga!

Walka o panowanie nad Orionem już wkrótce staje się jeszcze bardziej wymagająca. 1 grudnia premierę będzie miało DLC do Master of Orion o nazwie Revenge of Antares. Zawierać będzie, między innymi, nową możliwość zwycięstwa, niezależne cywilizacje oraz 3 nowe, grywalne rasy – Trilarian, Gnolamów i Elerian oraz 4-tą, kontrolowaną przez sztuczną inteligencję, Antaran.

– Cieszymy się, że możemy dać graczom nową zawartość – mówi Jacob Beucler, dyrektor wydawniczy Master of Orion. – Znajdziecie się w nowym środowisku z nowymi wyzwaniami, przygodami oraz rasami, z którym zawiążecie sojusze lub staniecie w szranki. Nowe elementy rozszerzą dodatkowo już obecnie bogaty świat Master of Orion –

Jako rolę odgrywają nowe rasy w grze? Trilarianie to rasa wodna, która porzuciła doktrynę wojenną. Jednak, jeśli sytuacja tego wymaga, ich honor nie pozwala im pozostać biernymi i walczą zażarcie o swoje ideały. Gnolamowie to najlepsi handlarze w galaktyce. Pławią się w dekadencji i szczęściu, które im sprzyja. Dobrze jest mieć ich po swojej stronie. Eleganccy acz ksenofobiczni Elerianie dodają ciekawy aspekt do rozgrywki. Komunikują się z innymi rasami, ale odrzucają każdy, najdrobniejszy nawet negatywny wpływ innych na własną kulturę. To sprawia, że są niezwykle bezkompromisowi w swoich poczynaniach. Trzy nowe, grywalne rasy mogą zostać zakupione w jednym, wspólnym pakiecie. Antaranie, kontrolowani wyłącznie przez sztuczną inteligencję, to rasa stworzona przez genetykę inżynieryjną nieznanych sił. Zmilitaryzowani i despotyczni, kroczą ścieżką wojny przez galaktykę i starają się podbić wszystko, co napotkają na swojej drodze…

Co niezwykle istotne, wraz z premierą płatnego DLC udostępniona zostanie również w pełni darmowa aktualizacja gry zawierająca rasę Antaran, niezależne cywilizacje oraz możliwość rekrutowania bohaterów i zarządców planet. Także wszystkie usprawnienia i nowości mechaniki rozgrywki będą dostępne dla wszystkich bez wyjątku, a 3 nowe rasy to zakup opcjonalny, rozszerzający znacząco bogate uniwersum Master of Orion.

DLC do Master of Orion „Revenge of Antares” będzie dostępne w cenie sugerowanej 8.99 EUR (około 40 PLN) poprzez Steam i GoG.com.

Źródło: Wargaming.net

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.