Home / Aktualności / Master of Orion powraca w wielkim stylu – premiera

Master of Orion powraca w wielkim stylu – premiera

Master of Orion - logo

WG Labs i NGD Studios z dumą ogłaszają premierę Master of Orion. Wskrzeszenie tej jednej z najbardziej kultowych gier, ojca założyciela całego gatunku strategii 4X (eksploracja – eXplore, ekspansja- eXpand, eksploatacja – eXploit i eksterminacja – eXterminate) trafi w ręce graczy dziś od godziny 19.00 czasu polskiego.

Gra Master of Orion zaprasza graczy do galaktyki, gdzie każda Twoja decyzja może decydować o zwycięstwie… lub porażce. Dyplomacja, ekonomia, podbój i rozwój, 10 unikatowych ras i zróżnicowane galaktyki, sprawią, że każda gra będzie wyjątkowym przeżyciem.

Master of Orion jest wierne materiałowi źródłowemu dodając od siebie współczesne rozwiązania jak nowa oprawa audiowizualna, pełna lokalizacja głosowa z tak znanymi nazwiskami dla gatunku sci-fi jak Mark Hamill, Alan Tudyk czy Michael Dorn, taktyczne walki w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, samouczki dla początkujących i wiele więcej. Aby zapewnić graczom z całego świata jak najlepsze wrażenia, NGD Studios mocno pracowało nad grą wraz ze społecznością graczy w tzw. wczesnym dostępie. Wiele uwag, komentarzy, opinii i sugestii graczy zostało zaimplementowane w finalnej wersji gry.

Master of Orion miało olbrzymi wpływ na moją karierę – mówi Wiktor Kisłyj, prezes firmy Wargaming. – To jest wielki zaszczyt, że mamy możliwość przywrócić tego klasyka do życia. Było to inspirujące i wzbogacające doświadczenie. Z pomocą społeczności, która była z nami na każdym etapie produkcji, WG Labs i NGD Studios stworzyło godny powrót tej kultowej serii z nowymi opcjami i świetną oprawą –

– Master of Orion to dla nas w NGD Studios wyjątkowy projekt – dodaje Andrés Chilkowski, prezes NGD Studios. – Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serce kultowego Master of Orion biło w naszej wersji, a dodając współczesną oprawę audiowizualną i utalentowaną obsadę aktorską sprawimy, że będzie ona dostępna dla nowych pokoleń graczy –

Master of Orion jest dostępne w dwóch wersjach:

  • Edycja standardowa zawiera pełną wersję gry Master of Orion: Conquer The Stars i kosztować będzie około 115 zł (sugerowana cena detaliczna to 27,99 euro)
  • Edycja kolekcjonerska zawiera pełną wersję Master of Orion: Conquer The Stars, ekskluzywna rasa Terran Khanate, skórki statków retro, ścieżkę dźwiękową nagraną przez orkiestrę, cyfrowy artbook oraz wszystkie trzy klasyczne gry serii Master of Orion i kosztować będzie około 190 zł (sugerowana cena detaliczna to 45,99 euro)

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.