Home / Aktualności / Master of Orion – piąta faza wczesnego dostępu do gry już jest!

Master of Orion – piąta faza wczesnego dostępu do gry już jest!

Gra Master of Orion wkroczyła właśnie w piątą fazę wczesnego dostępu. Zmiany, które zostały wprowadzone obejmują przede wszystkim sztuczną inteligencję, balans rozgrywki oraz interfejs użytkownika, a więc elementy najczęściej raportowane przez społeczność.

Głównym celem piątej fazy wczesnego dostępy jest udoskonalanie balansu rozgrywki, jej płynności, a także jej prawidłowego rytmu od początku do końca. Te zmiany sprawią, że podejmowane przez gracza decyzje zyskują na jeszcze większym znaczeniu, które będą miały długodystansowe konsekwencje dla historii swojego imperium i całej galaktyki. Sercem zmian jest przebudowany system umiejętności i cech, ulepszone zasoby planet i mechanika rozwoju inspirowana rozwiązaniami z Master of Orion II (wliczając w to umiejętności kreatywne i niekreatywne), co sprawia, że każda z ras jeszcze bardziej zyskuje na swojej unikatowości.

Ponadto planety w grze różnią się od siebie jeszcze bardziej (ich typ mocniej wpływa na wzrost populacji), dodano także wiele ścieżek ich rozwoju, dzięki czemu trzeba lepiej planować, aby osiągać maksimum korzyści. Nowy typ galaktyki sprawia, że eksploracja kosmosu będzie ciekawsza.

Wszyscy, którzy dopiero planują swoją przygodę z Master of Orion mają teraz ku temu idealną okazję. Edycja kolekcjonerska Master of Orion uczestniczy w letnich promocjach Steam i GoG.com – przez najbliższe dwa tygodnie – gdzie jej regularna cena jest obniżona aż o 30 procent! Edycja kolekcjonerska Master of Orion pozwala od razu przystąpić do wczesnego dostępu.

Wybierz rasę, prześlij swoje uwagi i pomóż WG Labs w powrocie legendarnej strategii 4X – Master of Orion: Conquer the Stars!

Master of Orion logo

Źródło: Wargaming.net

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.