Home / Aktualności / gry / Mass Effect Andromeda – jeśli zwiastun jest tak dobry jak gra to …

Mass Effect Andromeda – jeśli zwiastun jest tak dobry jak gra to …

mass-effect-andromeda

Po licznych pogłoskach o EA, że dziś otrzymamy coś wyjątkowego związanego z grą Mass Effect Andromeda, studio uraczyło nas nowym zwiastunem tej gry.

Wnioskując po części ze zwiastunu, po części ze strony dedykowanej grze, która dostępna jest tutaj ( m.in.  rok 2184) wiemy iż akcja najprawdopodobniej będzie się działa rok przed tą znaną z Mass Effect 2. Z kolei udając się na tą stronę zostaniemy zapoznani z misją poznawania stacji badawczej.

Wracając do akcji Mass Effect Andromeda, trzy statki kosmiczne Arki wspólnie opuszczą drogę mleczną, każdy z innym gatunkiem w stanie zamrożenia. W planach jest ich obudzenie 600 lat później. Z kolei wystrzelenie Andromedy zaplanowano na rok 2185, czyli rok po “zmartwychwstaniu” dowódcy Sheperda. Nie odkryjemy Ameryki twierdząc, że coś poszło nie tak.

To jednak wszystko o czym informuje nas EA. Przed planowanym na wiosnę przyszłego roku premierą gry Mass Effect Andromeda (PC, PS4, Xbox One), warto udać się na wspomniane strony i zapoznać się nieco z fabułą tej gry. Z pewnością będzie łatwiej opanować tą grę zaraz po premierze.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.