Home / Aktualności / gry / Mario i Sonic w Unreal Engine 4 – zobacz przepięknie prezentującą się grafikę

Mario i Sonic w Unreal Engine 4 – zobacz przepięknie prezentującą się grafikę

Mario Unreal Engine 4

Unreal Engine 4, czyli jeden z najbardziej używanych ze wzgędlu na oferowane funkcje został zaprzągnięty do pracy z grami Mario i Sonic the Hedhog, znanymi m.in. z konsol Nintendo.

Dzieki możliwościom tego silnika graficznego możemy zobaczyć jak wyglądały by te gry z lepszą grafiką, a dowód tego możecie zobaczyć na poniższych filmikach. Co więcej, uważamy, że dema prezentujące obie gry wyglądają wyśmienicie i bez wątpienia spowodowałyby zwiększenie sprzedaży.

W marcu Unreal został udostępniony za darmo, dzięki czego efektem są wspomniane dema, których coraz więcej pojawia się na YouTube.

Wykorzystując silnik Unreal Engine 4 można zauważyć jak obsługuje on wielkie przestrzenie i rozmieszczenie elementów świata w grze. Jeden z Użytkowników CryZenx wykorzystał go i umieścił Sonica w otwartym świecie. Nie wygląda on tak źle, a nawet sporo lepiej niż Mario, którego ten sam użytkownik postanowił sprawdzić w nowej rzeczywistości. Z kolei Aryoksini, inny YouTuber umieścił sympatycznego hydraulika w bardziej mu sprzyjającym świecie „Grzybowego Królestwa”.

Jeśli spodobało wam się wykorzystanie Unreal Engine 4, poszukajcie swoich ulubionych gier wpisując Unreal Engine 4 + nazwę gry, a zobaczycie do czego owy silnik jest zdolny.