Home / Aktualności / Mapa drogowa Apple 2014 – co zobaczymy w tym roku?

Mapa drogowa Apple 2014 – co zobaczymy w tym roku?

Mapa drogowa Apple 2014

Mapa drogowa Apple 2014. Czyżbyśmy jednak dostali dwa rozmiary iPhone 6 oraz iWatch?


Wygląda na to, że Mapa drogowa Apple 2014 z produktami mającymi się ukazać w tym roku wyciekła do internetu. Dowiedzieć się z niej możemy zarówno jakie nowe oraz jakie ulepszone produkty zobaczymy jeszcze w 2014.

Jak możemy zobaczyć z Mapy drogowej Apple, światło dzienne ujrzy 7 produktów uwzględniających 2 wersje smartfonu iPhone 6 (4,7 oraz 5,5 cala), dwa rozmiary zegarka iWatch, aktualizacje iPada Air oraz Mini jak również iMaca, Apple TV i na 12 calowym MacBooku Pro skończywszy.

Tak więc Apple prezentuje nam w zasadzie dwa nowe produkty, okraszając czas oczekiwania mniejszymi lub większymi aktualizacjami. Najciekawszą premierą w tych tu wspomnianych z pewnością będzie phablet Apple w postaci iPhone 6 z 5,5 calowym ekranem.

Prezentowane poniżej zdjęcie iPhone 6 bez przycisku 'Home’ pozostawia wiele wątpliwości odnośnie wyglądy tego smartfony, chociażby z powodu niedawnego wprowadzenia czytnika linii papilarnych do tego przycisku w poprzednim modelu 5S. Choć mało prawdopodobne to jednak możliwe jest jego eliminacja z jednego (np. 5,5 calowego) urządzenia a pozostawienie go w drugim rozmiarowo modelu.

Jesteśmy również ciekawi zmian, które obejmą iPady wtym iPada mini oraz polityki cenowej Apple odnośnie wszystkich produktów. Konkurencja nie śpi a więc może pora aby spuścić nieco z tonu i obniżyć nie tak wcale niskie ceny swoich produktów panowie z Apple?

Żródło: KGI Research