Home / Peryferia / Głośniki / Manta Pipe SPK204FM – Ciekawy głośnik Bluetooth na każdą okazję

Manta Pipe SPK204FM – Ciekawy głośnik Bluetooth na każdą okazję

Manta SPK204 01Nowy głośnik Manta Pipe SPK204FM, który został właśnie zaprezentowany, stworzony jest z myślą o użytkownikach, którzy oczekują znacznie więcej od swoich produktów mobilnych.

Urządzenie zostało bowiem wyposażone w aż dwa głośniki oraz osobny subwoofer, który charakteryzuje się wysoką dynamiką dźwięku i bogatymi basami. Poprzez Bluetooth można w łatwy i szybki sposób sparować głośnik z każdym smartfonem, tabletem, a nawet komputerem.

Manta SPK204 02Natomiast wbudowane gniazda MircoSD i USB pozwalają odtwarzać ulubioną muzykę bezpośrednio kart pamięci lub nośnika typu Pendrive. Dla jeszcze większej wygody użytkowania Manta Pipe SPK204FM został wyposażony w gniazdo AUX.

Urządzenie posiada także wbudowane radio FM, które może być  alternatywą podczas wycieczek w miejsca gdzie dostęp do internetu i wszystkich funkcji smartfona jest ograniczony.

To, co niewątpliwe wyróżnia ten produkt od pozostałych głośników bezprzewodowych to oryginalny design zamknięty w obudowie w kształcie tuby. Poza zaawansowaną specyfikacją, o jakości dźwięku mogą świadczyć także większe i solidne gabaryty oraz odpowiedni ciężar urządzenia.

Manta Pipe SPK204FM to urządzenie mobilne, które można zabrać ze sobą w plener dzięki wbudowanej baterii i dołączonym pasku dla jeszcze większej wygody przemieszczania.

Głośnik stanowi świetne uzupełnienie dla urządzeń mobilnych – po podłączeniu poprzez Bluetooth można nie tylko słuchać muzyki ze smartfona, ale też także wzbogacić oglądane filmy o lepszy dźwięk niż oferowany przez głośnik wbudowany w urządzenia mobilne.

To doskonała alternatywa dla tych, którzy cenią wysoką jakość dźwięku przy zachowaniu mobilnych funkcjonalności i do tego w dobrej cenie. Sugerowana cena detaliczna dla opisywanego tu produktu to 129 zł.

Manta SPK204FM AD

 

Specyfikacja techniczna Manta Pipe SPK204FM:

Gniazdo kart pamięci: MicroSD (Max 32 GB)

Gniazdo USB: Tak do 32GB

Pojemność akumulatora: 1000mAh

Radio FM: Tak

Dodatkowe funkcje: Boczny panel do obsługi głośności basu

Wejście AUX: 3.5mm

Pasmo przenoszenia: 100-20Khz

Obsługa multimediów: MP3/WMA

Cechy szczególne: Obsługa kart SD oraz slot USB ,Funkcja Line-in

Zasięg odbioru urządzenia Bluetooth: A2DP stereo Bluetooth do 10 metrów

Moduł BT: JL V2.1 Stereo

Wielkość Subwoofer’a: 3 cale

Wyjście Subwoofer’a: 5W