Home / Aktualności / Manta Dice Speaker MA422 – mały, tani, wielofunkcyjny głośnik Bluetooth

Manta Dice Speaker MA422 – mały, tani, wielofunkcyjny głośnik Bluetooth


Dice Speaker MA422 01Wielofunkcyjny mini głośnik Manta Dice Speaker MA422 to nowo wprowadzony głośnik wykorzystujący technologię Bluetooth i oferujący wiele ciekawych funkcji.

Jiewielkie wymiary (26.8 x 26.8 x 28.5 mm) sprawią, że można go nawet potraktować jako zawieszkę do telefonu czy brelok do kluczyków do samochodu.

Producent wyposażył urządzenie w wiele przydatnych funkcji. Dzięki bezprzewodowej komunikacji za pomocą technologii bluetooth sparowanie urządzeń staje się niezwykle proste i szybkie.

Głośnik, oprócz tradycyjnego odtwarzania muzyki z tabletów czy smartfonów, może także posłużyć jako spust migawki przy robieniu zdjęć typu „selfie” lub jako zestaw głośnomówiący podczas np. prowadzenia pojazdu. Z kolei wbudowana funkcja „Antilost” sprawi, że nie zapomnimy o telefonie lub tablecie. Za każdym razem kiedy jedno urządzenie z zestawu znajdzie się poza zasięgiem bluetooth’a, głośnik poinformuje o tym ostrzegawczym dźwiękiem.

Manta Dice Speaker MA422 został wykonany z dobrego jakościowo tworzywa, z precyzyjnie spasowanymi elementami. Głośnik jest dostępny w 5 pastelowych kolorach do wyboru: niebieskim, białym, czerwonym, żółtym, zielonym.

Ładowanie urządzenia jest niezwykle proste, ponieważ źródłem energii może być każde urządzenie wyposażone w port USB. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za takie maleństwo to 40 zł.

 reklama_MA422_Carrefour

Specyfikacja techniczna Manta Dice Bluetooth Speaker MA422

Wbudowane głośniki: 4 wymiary : 23mm; 4X12W
Wymiary (SxWxG): 26.8 * 26.8 * 28.5mm
Pasmo przenoszenia: 180Hz – 16kHz
Cechy szczególne: Odtwarzanie muzyki, zdalna migawka, funkcja “Antilost”, zestaw głośnomówiący
Zniekształcenia: THD mniejsze od 1%
Moc znamionowa: 2W
SNR: S / N większe od 90dB

Sugerowana