Home / Aktualności / Maleficent – ostatni zwiastun nietypowego filmu z Angeliną Jolie

Maleficent – ostatni zwiastun nietypowego filmu z Angeliną Jolie

Maleficent Angelina JolieMaleficent z Angeliną Jolie zbliża się wielkimi krokami czego dowodem może być ostatni zwiastun tego filmu opublikowany przez wytwórnię Disneya.

Pani zła we współczesnej adaptacji Śpiącej Królewny zmienia wizerunek złoczyńcy grającą Maleficent, nad czym producent czyli Disney bacznie czuwa upewniając się iż wiemy o tym wystarczająco dużo.

Co jakiś czas rzucane są wszystkim oczekującym kąski w postaci czy to plakatów z postaciami czy z samym filmem, a teraz opublikowano zwiastun Maleficent aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę.

Patrząc na ten zwiastun nie sposób nie zauroczyć się dbałością o szczegóły chociażby w wyglądzie filmowych potworków czy innych postaci.

Disney ku zaskoczeniu wszystkich wziął się tym razem przy Maleficent za adaptację nieopowiedzianej dotychczas historii w której ukazuje ikoniczną postać nikczemnika, złoczyńcy z 1959 klasycznej Śpiącej Królewny.

Maleficent poczuwa się do odpowiedzialności bycia nieustraszonym obrońcą, lecz wbrew jej oczekiwaniom doświadcza ona bezwzględnej zdrady. To właśnie powoduje, że jej czyste dotąd serce kamienieje a w rezultacie rodzi się w nim chęć zemsty.

Zemsta powoduje iż Maleficent staje przed koniecznością bitwy z następcą najeżdżanego przez wrogów króla, czego rezultatem jest jej klątwa na nowo narodzonym niemowlęciu o imieniu Aurora. Z czasem jak Aurora dorasta, Maleficent zaczyna zdawać sobie sprawę iż dziewczynka posiada w sobie klucz do pokoju w całym królestwie oraz być może również do jej osobistego szczęścia.