Home / Aktualności / Majowe Games with Gold z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz Streets of Rage

Majowe Games with Gold z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz Streets of Rage

Majowy weekend zarówno dzięki Netflixowym premierom jak i Games With Gold skutecznie wyssą z nas resztki nudy i wolnego czasu. Dla tych, którzy wolą drugie rozwiązanie, Microsoft jak zwykle przygotował paczkę interesujących gier, wśród których znalazły się zarówno Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jak i kultowa bijatyka w stylu retro Streets of Rage.

Jeśli chodzi o konsolę Xbox One, przez cały maj dostępna będzie interesująca gra sportowa traktująca o baseballu – Super Mega Baseball 2 a od 16 maja do 15 czerwca wspomniany Metal Gear Solid V. W przypadku starszej konsoli, Xbox 360 (oraz także dla Xbox One) dostępne będą Streets of Rage (maj 1 – maj 15) oraz od 16 maja Vanquish – produkcję studia Sega – przyszłościową strzelankę, w której wcielimy się w agenta Sama Gideona, którego zadaniem będzie ukończenie szeregu misji w ciekawych ale niebezpiecznych lokalizacjach.

Tak więc jak możecie sami zauważyć, kolekcja gier w nadchodzącym miesiącu jest dosyć dobra i powinna trafić w gusta chyba wszystkich graczy. Jak zwykle, posiadacze Xbox One dzięki kompatybilności wstecznej są nieco bardziej uprzywilejowani, ale co możemy z tym zrobić. Z pewnością w przyszłości podobna sytuacja spotka Xbox One X, jeśli jakieś gry trafią w ramach Games with Gold właśnie na tą konsolę.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.