Home / Aktualności / Mad Max oraz Trackmania Turbo wśród gier PS Plus na kwiecień już za kilka dni

Mad Max oraz Trackmania Turbo wśród gier PS Plus na kwiecień już za kilka dni

Jeśli jesteście subskrybentami PlayStation Plus i nie pobraliście jeszcze gier na marzec, to macie czas do 3 kwietnia, od wtedy bowiem Sony udostępni nowe tytuły.

Wśród darmowych tytułów na konsole Play Station znalazły się Mad Max, Trackmania Turbo, In Space We Brawl, Toy Hom, 99 Vidas czy Q-Bert Rebooted.

Trackmania Turbo – niesamowicie ekscytujące wyścigi na malowniczych, pokręconych trasach, na których będziemy mogli się sprawdzić zarówno sami, ze znajomymi (split screen) lub z nieznajomymi w internecie. Co więcej, gra wspiera VT, dzięki czemu osoby wyposażone w odpowiedni sprzęt będą mogli zanurzyć się w akcji jeszcze bardziej. W trackmanii będziemy ponadto mogli przetestować 5 poziomów trudności oraz ponad 200 tras. 

Mad Max to z kolei adaptacja filmowego hitu z Melem Gibsonem, aczkolwiek bardziej nawiązująca do Fury Road niż wspomnianego pierwowzoru. 

Jeśli chodzi o PlayStation 3, jej posiadacze będą mogli pobrać bezpłatnie In Space We Brawl oraz Toy Hom. Pierwszy ze wspomnianych tytułów to co-operacyjna strzelanka kosmiczna (dosyć interesująca i wciągająca), zaś drugi śmieszna wyścigi, z których gracz kieruje zabawkowymi pojazdami.

PS Vita, a dokładnie jej użytkownicy w tym miesiącu będą musieli zadowolić się takimi grami jak 99 Vidas czy Q-Bert Rebooted. Jeśli chodzi o te gry, to 99 Vidas jest tytułem z gatunku bet’em up, natomiast Q-Bert Rebooted, platformówką z zabawnym stworkiem w roli głównej.

Jeszcze przez godzin można pobrać gry z poniższej listy. Są niezłe, w związku z czym pospieszcie się.

 
PS Plus na marzec (dostępne do 3 kwietnia):

  • Bloodborne (PS4)
  • Ratchet and Clank (PS4)
  • Legend of Kay Anniversary (PS3)
  • Mighty No. 9 (PS3 / PS4)
  • Claire: Extended Cut (PS Vita / PS4)
  • Bombing Busters (PS Vita / PS4)

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.