Home / Aktualności / Mad Catz LYNX 9 – kontroler dla zamożnych

Mad Catz LYNX 9 – kontroler dla zamożnych

Mad Catz LYNX 9
Mad Catz LYNX 9 to kontroler do gier zaprezentowany podczas CES, który naszym zdaniem jest kierowany nie tylko do wymagających, co zmożnych osób.

Kosztujący 300 dolarów nietypowy kontroler co prawda urzeka wyglądem i funkcjonalnością, to jednak odstrasza eną za którą można by prawie kupić konsolę nowej generacji.

Mimo to Mad Catz LYNX 9 planuje dominację rynku już w marcu, kiedy to fizycznie ma pojawić się na sklepowych półkach.

Wśród wspomnianych funkcji tego kontrolera wykorzystującego technologię Bloototh do komunikacji należy wspomnieć osobnelewą i prawą rękojeść, która może być ustawiona w kilku różnych konfiguracjach, a także producent zamontował możliwość montażu smartfonu czy tabletu np. Androida, podczas gdy w drugim przypadku należy do tego celu nieco przekonfigurować kontroler.

Specjalna aplikacja na system Android zatroszczy się z kolei o programowanie przycisków jak i analogowych sticków kontrolera, aby jak najlepiej odzwierciedlić preferencje gracza wposzczgólnych grach. Wbudowany z kolei mikrofon umożliwi imkomunikację głosową z innymi graczami a wbudowana bateriama wystarczać na ponad 30 godzin dobrej zabawy.

Kontroler Mad Catz LYNX 9 oferowany będzie w kolorach czarnym, białym i czerwonym a firma przyjmuje ju ż zamówienia wstępna. Jednak czy przy aż tak dużej cenie podbije rynek, czas pokaże.

Mad Catz LYNX 9 01