Home / Peryferia / Inteligentne zegarki / Lux Watch Deluxe jak i Lux Watch Omni – Apple watch w odmianie turbo

Lux Watch Deluxe jak i Lux Watch Omni – Apple watch w odmianie turbo

diamentowy apple watch

Choć jedni uważali, że złoty Apple Watch jest drogi (18 karatowy model kosztować ma 10 tys. dolarów), to drugim to nie wystarczało gdyż dzięki firmie Brikk, powstała odmiana nasadzana diamentami z cena bagatela, 100 tys. dolarów.

Lux Watch Deluxe, bo tak nazywa się owa odmiana Apple Watch w wersji 18 karatowego złota, 18 karatowego złota w kolorze różowym czy platynowa odmiana 950 kosztować może do 50 tys. dolarów. Znalazły się tam również diamenty wokół tarczy oraz na bransoletce.

Jednak najbardziej kosztowna jest wersja Lux Watch Omni zawiera wszystko to co powyższa odmiana, plus jeszcze więcej diamentów, które są dosłownie wszędzie. Taki luksus wyssie z nas od 110 do 115 tysięcy dolarów. Możemy dodatkowo zaszaleć i np. zamówić kilka bransoletek, inną na każdy dzień tygodnia aby dobić powiedzmy do miliona.

Zarówno Lux Watch Deluxe jak i Lux Watch Omni będą dostępne jako 38 i 41 mm i zapakowane będą w efektowne, pudełka z aluminium Halliburton, posiadające dodatkowo elementy z włókien węglowych czy skórzanej wyściółki. Certyfikat oryginalności wliczony oczywiście w cenę.

Brikk stoi również za wcześniejszymi złotymi odmianami iPhone 6, których cena jest w zasadzie podobna.

Niemniej jednak jeśli po przeliczeniu pieniędzy, trochę wam brakuje na tą odmianę Apple Watch, nadal możecie zdecydować się na najtańszą 350 dolarową wersję. Sprzedaż zegarków Apple rozpocząć się ma już w połowie kwietnia.