Home / Telefonia mobilna / Lumia 550 – dobry smartfon Microsoftu, w jeszcze lepszej cenie już dostępny

Lumia 550 – dobry smartfon Microsoftu, w jeszcze lepszej cenie już dostępny

Zgodnie z obietnicą z października, Microsoft rozpoczął właśnie sprzedaż budżetowego smartfonu Lumia 550 wyposażonego w najnowszy system operacyjny Windows 10 mobile.

Smartfon ten pojawia się bowiem na sklepowych półkach w całej europie, a z powodu całkiem dobrej specyfikacji oraz ceny wynoszącej ok.140 dolarów, Lumia 550 może być idealnym pierwszym smartfonem dla wielu.

W śród owej specyfikacji warto nadmienić 4,7 calowy ekran o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli (HD), procesor Snapdragon 210, 1 GB pamięci RAM czy 8 GB pamięci masowej, którą możemy oczywiście rozszerzyć za pomocą kart micro SD.

Lumia 550 została również wyposażona w 2100 mAh baterię, która powinna zapewnić jej długie działanie, zaś technologia 4G LTE szybki i bezproblemowy internet. Oczywiście w smartfonie znalazły się także 5 / 2 MP kamery odpowiednio z tyłu i przodu urządzenia. Smartfon jest sprzedawany w kolorze białym, czarnym, jasno niebieskim i jasno czerwonym.

 

A co wy myślicie o tym naszym zdaniem ciekawym smartfonie z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu? Czy byłby on dla was alternatywą przy zakupie?