Home / Aktualności / Logitech K830 – nowa podświetlana klawiatura

Logitech K830 – nowa podświetlana klawiatura

Logitech K830 to nowa podświetlana klawiatura od przodującego producenta peryferiów komputerowych. Klawiatura ta posiada ładowane akumulatory zapewniające nie tylko jej normalne działanie jak również podświetlająca klawisze. W dodatku K830 jest wyposażona w touchpad oraz łączność bezprzewodową dając użytkownikom możliwość korzystania z niej nie tylko z sofy lecz również w ciemności za pomocą podświetlanych klawiszy.

Logitech K830
Logitech K830 – idealne centrum kontroli domowej rozrywki?

W związku z faktem iż coraz większość użytkowników posiada w domach domowe centrum rozrywki chociażby w postaci komputerów HTPC podłączonych do telewizorów, firma Logitech wychodzi naprzeciw z bardzo atrakcyjną i funkcjonalną klawiaturą.

Zaawansowane technologie klawiatury Logitech K830 pozwalają na automatyczne ściemnianie i rozjaśnianie podświetlana klawiszy w zależności od ilości światła w pokoju. Gdy więc światło w naszym pomieszczeniu nie będzie wystarczające do komfortowej pracy na tym urządzeniu, podświetlanie włączy się samodzielnie bez udziału użytkownika. W przypadku gdy warunki oświetlenia poprawią się na tyle, że podświetlanie nie będzie już potrzebne system je wyłączy w celu oszczędzania energii.

Zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu życia, Logitech K830 łączy w sobie dobrą jakość materiałów, ciekawy design oraz lekkość całej konstrukcji. Jej użytkownicy nie powinni także narzekać na małą ilość ustawień dla multimediów. Deklarowana odległość od nadajnika, korzystającego z bezprzewodowej komunikacji 2.4 GHz jaka nie powinna popsuć nam przyjemności korzystania z tej klawiatury to 10 metrów.

Do zalet klawiatury Logitech K830 należy dołożyć bardzo dobre czasy reakcji touchpada sprawiającej np. bardzo płynne poruszanie się kursora. Jesteśmy pewni iż  zaokrąglane brzegi, które bardzo przypadły nam do gustu, spodobają się także pozostałym nabywcom K830.

Cena ani dostępność tej klawiatury nie zostały jeszcze zapowiedziane.