Home / Aktualności / Logitech G502 Lightspeed – legendarna mysz w bezprzewodowym wydaniu

Logitech G502 Lightspeed – legendarna mysz w bezprzewodowym wydaniu

Logitech zaprezentował dziś nowy, ulepszony model swojej legendarnej myszy G502 w wersji Lightspeed. Ignorując kwantowe implikacje posiadania myszy, która porusza się z prędkością światła, nowy, zaktualizowany gryzoń Logitecha posiada najnowszy, wewnętrzny sensor Hero 16K zapewniający czułość do 16 000 DPI przetwarzanych przez 32-bitowy SoC oparty na ARM Cortex-M.

Jak informuje Logitech, bezprzewodowa wydajność dzięki technologii Lightspeed jest porównywalna z wydajnością przewodowego rozwiązania, oferując 1 ms opóźnienia dzięki specjalnym, zaprojektowanym specjalnie do tego celu funkcjom myszy.

W myszce Logitech G502 Lightspeed dostępna jest również technologia ładowania magnetycznego poprzez specjalne podkładki pod myszkę Logitech, co oznacza, że ​​myszka się nigdy nirspodziewanie nie rozładuje dzięki akumulatorowi G502 obsługującemu 800 cykli ładowania, zanim zacznie się jego stopniowa degradacja. Opisywany tu gryzoń wyposażono ponadto w 11 programowalnych przycisków, regulowaną wagę (od 114 g do 130 g) i wysokiej jakości dodatki w strukturze myszy, takie jak mieszanki gumowane i oświetlenie RGB w związku z czym G502 Lightspeed, gryzonia tego wyceniono na 149 dolarów.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.