Home / Peryferia / Klawiatury / Logitech G310 Atlas Dawn Compact – klawiatura mechaniczna z przełącznikami Romer-G

Logitech G310 Atlas Dawn Compact – klawiatura mechaniczna z przełącznikami Romer-G

Logitech G310 Atlas Dawn Compact 01

Logitech G310 Atlas Dawn Compact, to nowa mechaniczna klawiatura, w tórej zdecydowano się na użycie autorskich przełączników Romer-G.

Klawiatura, która wydaje się kontynuować trend zapoczątkowany modelem G910 Orion Spark wprowadzonym pod koniec 2014 roku, eliminuje klawisze makro oraz multimedialne oraz blok numeryczny, przyczyniając się do swojej większej mobilności, co z pewnością docenią gracze dużo podróżujący.

Logitech zdecydował się na użycie własnych przełączników Romer-G z uwagi na to, że są one w stanie zareagować do 25 procent szybciej niż rozwiązania konkurencji, a punkt nacisku wynosi zaledwie 1,5 mm. Przełączniki są również bardziej wytrzymałe (do 70 milionów uderzeń w klawisze), tym samym oferując 40 procentowo większą żywotność niż konkurencyjne rozwiązania.

Klawiatura Logitech G310 Atlas Dawn Compact również oferuje centralne podświetlenie z możliwością regulacji jego natężenia, a na dodatek w klawiaturze znalazła się również stacja dokująca na smartfon (Android lub iOS), którą można wykorzystać w połączeniu z aplikacją Arx Control jako drugi ekran, mogący wyświetlać pomocnicze informacje z gry, statystyki systemu czy wiele innych.

Wspierana przez 2 letnią gwarancję mechaniczna klawiatura G310 Atlas Dawn Compact pojawi się w sprzedaży już w sierpniu w cenie ok. 180 dolarów.

Logitech G310 Atlas Dawn Compact 02 Logitech G310 Atlas Dawn Compact 03 Logitech G310 Atlas Dawn Compact 04