Home / Aktualności / Logitech G302 Daedalus Prime – sprzymierzeniec miłośników gier MOBA

Logitech G302 Daedalus Prime – sprzymierzeniec miłośników gier MOBA

Logitech-G302-Daedalus-Prime
Logitech G302 Daedalus Prime to nowa na rynku mysz, która tym razem celuje w miłośników gier MOBA (Multiplayer Online Battle Arena).

Znany producent peryferiów komputerowych do stworzenia tej myszki, poprosił nawet profesjonalnych graczy tego gatunku w celu stworzenia jak najbliższego ideału produktu.

Za pomocą G302 Daedalus Prime, gracze takich tytułów jak League of Legends czy DOTA 2 znajdą idealny balans pomiędzy małymi rozmiarami myszki oraz wytrzymałością (która przy długich rozgrywkach jest kluczowa).

Wytrzymująca 20 milionów kliknięć mysz Logitecha waży niecałe 130 g, a to z kolei przekłada się na szybsze czasy reakcji i więcej zwycięstw. Szybkość i czułość myszy została również ulepszona poprzez zastosowanie innowacyjnego systemu metalowych sprężynek zastosowanych w przyciskach myszy.

Myszka ta posiada 6 programowalnych klawiszy, co może nie jest największą liczbą jeśli chodzi o te peryferia, lecz gdy rozważymy cenę wynoszącą 50 dolarów to z pewnością nie będzie zbyt wielu powodów do narzekań.

Jeśli chodzi o czułość myszy Logitech G302 Daedalus Prime, to do jej ustawienia można użyć czterech ustawień pomiędzy 240 a 4000 DPI. Wartości te z pewnością są wystarczające nie tylko w grach, lecz w praktycznie każdym innym zastosowaniu.

Wszyscy, którym owa mysz się spodobała i chcieliby ją kupić, powinni oczekiwać pojawienia się jej jeszcze w tym miesiącu.

LOGITECH G302 DAEDALUS PRIME