Home / Aktualności / Lobera G5NL i Lobera Supreme G5NFL – mechaniczne klawiatury dla graczy od Tesoro

Lobera G5NL i Lobera Supreme G5NFL – mechaniczne klawiatury dla graczy od Tesoro

Firma Tesoro wprowadziła w dniu dzisiejszym do swojej oferty najnowsze klawiatury dla graczy z serii Lobera. Urządzenia o nazwach Lobera G5NL oraz Lobera Supreme G5NFL to należą do rodziny mechanicznych klawiatur dla graczy, które dysponują zaawansowanym systemem podświetlania klawiszy.

Klawiatury Tesoro Lobera G5NL i Lobera Supreme G5NFL to wysokiej jakości dedykowane graczom urządzenia. Poza mechanicznymi klawiszami, które wg deklaracji firmy Tesoro są w stanie wytrzymać nawet 50 naciśnięć danego klawisza (wersja G5NFL) lub 10 milionów naciśnięć w przypadku wersji G5NL.

Ponadto ww. klawiatury pozwalają na zapisanie do 2 tys. kombinacji makr, w tym trzech klawiszy z zapisanymi profilami makr, które znajdującymi się tuż pod klawiszem spacji. Sugerowane ceny najnowszych klawiatur firmy Tesoro wynoszą odpowiednio 65 euro (Lobera G5NL) oraz 119 euro (Lobera Supreme G5NFL).

Tesoro Lobera keyboards photo 1

Źródło: TechPowerUp

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.