Home / Aktualności / Little Racer – ciekawa izometryczna gra wycigowa na Nintendo Switch otrzyma 100 nowych tras

Little Racer – ciekawa izometryczna gra wycigowa na Nintendo Switch otrzyma 100 nowych tras

Wydawca Little RacerAll in! Games ogłosił, że ekscytująca gra wyścigowa studia The Knights of Unity, otrzyma nową zawartość. Mowa tu o aż sto nowych trasach i tryb wyzwania, w którym gracze będą rywalizować o jak najwyższe miejsca w rankingu już od 29 listopada.

Little Racer to dynamiczna gra wyścigowa na Nintendo Switch prosto z czasów twojego dzieciństwa umożliwiająca zmagania na przeróżnych trasach, unikanie ruchomych przeszkód i szaleńczy wyścig do mety. Zabawkowe samochodziki powracają w stylu retro. Jako gracz będziemy mogli wybrać jeden z wielu kolorowych torów i ścigać się z komputerem lub przyjaciółmi: aż czterech graczy może brać udział w wyścigu.

W ramach okazji związanej z premierą gry, od 29 listopada do 8 grudnia grę Little Racer na platformę Nintendo Switch będzie można nabyć z 25% rabatem.

Najważniejsze cechy Little Racer:
• Ścigaj się na 130 poziomach w 10 niezwykłych światach. Uwaga na przeszkody!
• Uwolnij swoją wyobraźnię i twórz własne poziomy w edytorze tras.
• Graj z rodziną i przyjaciółmi: dzięki prostemu sterowaniu możesz razem z dziećmi i dziadkami przeżyć ekscytujący wyścig nawet w cztery osoby!
• Odkryj wyjątkową grafikę prosto z twojego dzieciństwa! Zabawkowe samochodziki powracają!
• Wygrywaj w trybie kampanii, by odblokować trasy w trybie imprezowym. Wybierz jeden z różnorodnych torów i mknij przez chmury, pustynię, a nawet lawę!

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.