Home / Aktualności / Listopadowa ofensywa cenowa u Citroena

Listopadowa ofensywa cenowa u Citroena

Citroen-C3-PicassoFirma Citroen z niewielkim opóźnieniem przedłużyła o kolejny miesiąc swoją ofertę promocyjną „Zmień swój stary samochód na nowego Citroena” w której otrzymamy spory rabat za oddanie swojego samochodu w rozliczeniu lub jego złomowanie.

Poza wspomnianymi powyżej wariantami promocji (odkup lub złomowanie), które pomniejszają cenę bazową od 3 do 8 tys. zł, Citroen oferuje dodatkowy upust cenowy wynoszący w zależności od modelu od 1600 zł (model C3) do aż 17 100 (poprzednia generacja C4 Grand Picasso).

Nowa promocja pojawia się w ofercie tego francuskiego producenta po raz trzeci, a jej najnowsza edycja obowiązuje od 5 do 31 listopada 2013. Znając jednak Citroena fani tej marki mogą spodziewać się jeszcze atrakcyjniejszych ofert w grudniu i styczniu na modele z rocznika 2013.

Z aktualnej oferty promocyjnej Citroena naszym zdaniem jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert wydaje się być model C3 Picasso, który w bogato wyposażonej wersji Seduction z silnikiem 1.4 VTi 95 oferowany jest z łącznym rabatem wynoszącym aż 23 500 zł. Tym samym jego cena spada z poziomu 63 400 zł do zaledwie 39 900 zł.

Szczegóły oraz warunki dla wszystkich objętych opisywaną ofertą modeli znajdziemy pod adresem http://promo.citroen.pl/

Źródło: Citroën

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.