Home / Aktualności / Lista finalistów Mistrzostw Świata World of Tanks Grand Finals 2015

Lista finalistów Mistrzostw Świata World of Tanks Grand Finals 2015

Firma Wargaming.net ma przyjemność przedstawić 12 najlepszych drużyn eSprotowych świata, które będą rywalizować w Warszawie o tytuł mistrzów globu w grze World of Tanks. Poszczególne regiony świata będą reprezentowane przez następujące drużyny:

  • Europa – Virtus.PRO i Schoolbus,
  • USA – RUlette i eLevate
  • Chiny – Reforn i YaTo.
  • Azja – ELONG i ARETE
  • Rosja – Natus Vincere i HellRasiers
  • Zdobywcy „dzikich kart” – Kazna Kru i Santa Claus and Six Deers.

– Tegoroczni finaliści to najbardziej utalentowani i wyszkoleni profesjonalni zawodnicy z całego globu – powiedział Mohamed Fadl, dyrektor globalnego eSportu w Wargaming. – Pomogli oni wzmocnić scenę eSportu w 2014 roku i podnieśli poprzeczkę do poziomu, jakiego liga Wargaming.net, nigdy wcześniej nie miała. Nie będę przewidywał, kto wygra, ale na pewno każdy z tych cyberatletów zasłużył na miejsce w wielkim finale –

Rozkład grup przedstawia się następująco:

Finaliści WGL 2015

Pierwszego dnia zawodów w sobotę 25 kwietnia 2015, wszystkie drużyny będą walczyć w systemie grupowym. Do drugiego dnia tj. w niedzielę (26.04.2015) w rywalizacji pozostanie 8 najlepszych. Dwie najlepsze z każdej grupy przejdą do fazy eliminacyjnej, czyli ćwierćfinału, półfinału i wreszcie do głównego finału o tytuł mistrzów świata World of Tanks na 2015 rok.

Na stronie internetowej mistrzostw można zapoznać się z bardziej dokładnym planem rozgrywek, ze wszystkimi terminami i pojedynkami. Jak również uzyskać bardziej szczegółowe informacje o każdej z 12 uczestniczących drużyn, hali Expo XXI, dowiedzieć się więcej o atrakcjach dla publiczności, internetowych transmisjach, a nawet przewidywać wyniki meczów i głosować na swoich faworytów.

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 – w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe dla publiczności. Odbędzie się ono 25.04.2015 – 26.04.2015 (ostatni weekend kwietnia, sobota – niedziela) w Hali Expo XII przy ul. Prądzyńskiego. Odwiedzający mogą oglądać najlepszych zawodników świata na żywo i kibicować swoim faworytom, jak również liczyć na możliwość zdobycia wielu unikatowych nagród związanych z tą popularną grą komputerową.  Pula nagród pieniężnych dla drużyn wyniesie 300 000 USD (ponad 1 110 000 PLN).

Mistrzostwa Świata World of Tanks - Grand Finals 2015 - w Warszawie

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Jeden komentarz

  1. Będzie się działo 🙂 odwiedzę bankowo, a jeszcze w tą sobotę turniej WoTa w megastorze Komputronika, trzeba spróbować powalczyć o kody 😀 kwiecień wyjątkowo dobry m-c dla fanów wota 😀