Home / Aktualności / Lioncast LX30 – słuchawki z podświetleniem RGB, które wyróżnią Cię z tłumu (graczy)

Lioncast LX30 – słuchawki z podświetleniem RGB, które wyróżnią Cię z tłumu (graczy)

Niemiecki producent sprzętu gamingowego Lioncast, zaprezentował dziś najnowsze słuchawki dla graczy model LX30. Premierowy model to odświeżona wersja docenionych przez użytkowników i recenzentów Lioncast LX20. W porównaniu do poprzednika, słuchawki zostały wyposażone m.in. w eleganckie podświetlenie RGB oraz system wirtualnego dźwięku 7.1. Polscy gracze mogli je przetestować po raz pierwszy podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena 2018.

Jedną z najważniejszych nowości w stosunku do poprzedniego modelu jest system wirtualnego dźwięk przestrzenny Virtual 7.1 Surround Sound, który daje realne poczucie obecności w samym centrum rozgrywki. Zestaw zapewnia zbalansowany, bardzo dobrej jakość dźwięk dzięki 50mm neodymowym przetwornikom. Produkt firmy Lioncast cechuje się pasmem przenoszenie w zakresie od 20Hz do 20 000Hz.

Lioncast LX30 to słuchawki dla graczy, którzy cenią sobie wysoki komfort użytkowania. Niewielka waga, zaledwie 262 g, oraz wygodne nauszniki, pokryte eko-skórą sprawiają, że słuchawki nie uwierają w głowę nawet po długich godzinach użytkowania. Na solidność całego zestawu pozytywnie wpływa metalowy pałąk. Dodatkowe walory estetyczne zapewni różnokolorowe podświetlenie RGB nauszników. Efekty świetlnie można dowolnie regulować  i dostosowywać do własnych potrzeb, za pomocą łatwego w obsługę oprogramowania.

Modularna budowa pozwoli na odpięcie mikrofonu dzięki czemu LX30 mogą zmienić się w stylowe słuchawki do słuchania muzyk. Obecny w zestawie kabel ze złączem jack 3,5 mm sprawia, że zestaw Lioncast LX30 jest kompatybilny z większością urządzeń i systemów. Słuchawki, poza komputerem PC, można podłączyć do PlayStation 4 (również Pro), Xbox One (bezpośrednio jedynie dzięki kontrolerom z 2015 roku – w przeciwnym wypadku poprzez odpowiednie adaptery), starszych konsol, smartfonów oraz tabletów.

Słuchawki Lioncast LX30 są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 179 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.