Home / Aktualności / Linshof i8 – niemiecki Messerschmitt na rynku smartfonów

Linshof i8 – niemiecki Messerschmitt na rynku smartfonów

Linshof i8
Smartfon Linshof i8 niemieckiej firmy Linshof to może jeszcze nie znany wszędzie smartfon, lecz mający duże szanse na to aby takim się stać.Zawdzięczać to może nie tylko wysokiej jakości wykonania, lecz również co najmniej dobrej specyfkacji.

Znajdziemy w niej bowiem ośmiordzeniowy procesor z zegarem 2.1 GHz, 3 GB podkręconej pamięci RAM oraz 5 calowy wyświetlacz 1080p (1920 x 1080) wykorzystujący technologię Super AMOLED lub IPS w zależności od wersji urządznia.

W smartfonie Linshof i8 producent umieścił również 64 GB pamięci masowej, w połączeniu z osobnym modułem 16 GB, dając tym samym 80 GB miejsca na pliki. Jeśli zać chodzi o kamerki to możemy tam liczyć na 13 MP sensor z tyłu urządzenia (f/1.8″) oraz 8 MP z przodu, oba pochodzące od Sony. Producentowi udało się także umieścić nie małą bo 3,100 mAh baterię.

Poza standardową wersją systemu Android 5.0 Lollipop, klienci nabywający  smartfon Linshof i8 będą mogli wybrać system Linux OS.

Cena smartfonu została wstępnie ustalona na 380 dolarów, co jest bardzo rozsądną propozycją jeśli spojrzymy na wygląd i specyfikację samego urządzenia. Debiut ustalono na 2015 rok, niestety bez konkretnej daty.


Linshof i8 02
Linshof i8 01