Home / Aktualności / LIBLLUSION LL30 – nowa obudowa od Enermaxa trafia do sklepów

LIBLLUSION LL30 – nowa obudowa od Enermaxa trafia do sklepów

Znany producent zasilaczy, coolerów oraz obudów, ENERMAX, wzaprezentował dziś swoją nową obudowę w formacie ATX, nazwaną LIBLLUSION LL30.

Obudowa, która jest już dostępna w Europie, wyposażona jest w jeden wentylator SquA RGB z tyłu oraz wbudowany zintegrowany hub mogący obsługiwać do 6 adresowalnych urządzeń RGB zsynchronizowanych z oprogramowaniem płyty głównej zgodnej z ARGB. LL30 Wykorzystując element liniowy, przedni panel LIBLLUSION LL30 jest ozdobiony wieloma listwami oświetleniowymi, których częścią jest odbicie światła z systemu wewnętrznego przez otwory wentylacyjne na górze i na dole panelu przedniego. Sprytna konstrukcja otworu wentylacyjnego na panelu przednim łączy efektywność przepływu powietrza i światła.

Wyróżnikiem LIBLLUSION LL30 wydaje się też być unikalny styl oświetlenia wentylatora SquA RGB i błyszczące diamentem odbicie na tylnej ramie oświetlające tylną część, co czyni ją bardziej stylową.  Jeśli posiadamy płytę główną z złączem RGB (przypisanie 3-stykowe: + 5 V / D / G); będziemy mogli zaprogramować preferowane efekty świetlne za pomocą oprogramowania dołączonego do naszej płyty głównej. Ponadto dla tych, którzy nie używają płyt głównych z obsługą ARGB, wbudowany zintegrowany hub pozwala użytkownikom kontrolować synchronizację oświetlenia 6 adresowalnych urządzeń RGB za pomocą przycisku sterowania oświetleniem na panelu I / O.

Jak można zauważyć, obudowa EENERMAX LIBLLUSION LL30 ma wystarczająco dużo miejsca na wysokiej klasy komponenty i zaawansowane systemy chłodzenia. Oferuje 3 wyznaczone miejsca montażu radiatorów AIO – obudowa obsługuje radiatory o wielkości od 120 mm do 360 mm w zależności od ich położenia. Montaż komponentów o większych gabarytach jest również ułatwiony dzięki wyjmowana klatce dysku twardego, która zapewnia dodatkową przestrzeń dla dłuższego zasilacza, a użytkownicy mogą dodatkowo uzyskać łatwy dostęp do zainstalowanego zasilacza poprzez odłączoną boczną pokrywę.

No obudowę ENERMAXA można kupić w sklepach internetowych oraz bezpośrednio ze strony producenta w cenie ok. 75 euro. Dużo, mało? Piękno i funkcjonalność ma wartość wymierną, więc niech na to pytanie, każdy z nas odpowie sobie indywidualnie.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.