Home / Aktualności / Lian Li PC-V33 stylowe obudowy komputerowe w kształcie kostki

Lian Li PC-V33 stylowe obudowy komputerowe w kształcie kostki

Lian Li PC-V33 01

Firma Lian Li ogłosiła, ze wprowadziła ona do swojej oferty nowe obudowy komputerowe z serii PC-V33, które dla klientów dostępne będą w aż trzech wariantach.

Obudowy Lian Li PC-V33 to konstrukcje w kształcie kostki, które możemy nabyć w wersji srebrnej oraz czarnej (szczotkowane aluminium) lub czarnej z bocznym oknem z hartowanego szkła.

Wnętrze ww. modelu jest wyjątkowo pojemne, ponieważ możemy zainstalować w nim płytę główna w formacie począwszy od Mini-ITX poprzez microATX aż do „pełnego”ATX-a, układ chłodzenia CPU o wysokości do 190 mm, karty rozszerzeń o długości do 330 mm czy zasilacz o długości aż 300 mm.

Panel kontrolny zlokalizowany w dolnej, frontowej części obudowy Lian Li PC-V33 składa się z przycisku Power, dwóch portów USB 3.0 oraz gniazd mini Jack 3,5 mm do obsługi mikrofonu oraz słuchawek.

Sugerowane ceny detaliczne opisywanych w niniejszej wiadomości modeli z serii PC-V33A i PC-V33B wynoszą 199 dolarów oraz 229 dolarów dla wersji o symbolu PC-V33WX.

Lian Li PC-V33 specyfikacja

Lian Li PC-V33 02 Lian Li PC-V33 03 Lian Li PC-V33 04

Źródło: Lian Li, Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.