Home / Aktualności / LG Joy, LG Leon, LG Magna oraz LG Spirit czyli wspaniała czwórka smartfonów

LG Joy, LG Leon, LG Magna oraz LG Spirit czyli wspaniała czwórka smartfonów

LG Joy  LG Leon  LG Magna oraz LG Spirit

Nie czekając na zbliżające się MWC 2015, LG zdecydowało się na prezentację aż czterech nowych smartfonów.

Charakteryzujące się specyfikacją ze średniej półki smartfony, aczkolwiek jeszcze bez informacji o cenach, stanowić mogą poważną konkurencję dla obecnych urządzeń innych producentów.

Pierwszym z owego quatro smartfonów jest LG Joy czyli 4 calowe urządzenie z dwurdzeniowym lub czterordzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM (lub 512 MB w słabszym wariancie), 4 GB pamięci masowej (rozszerzalnej) oraz 5 MP kamerą główną.

LG Leon to drugie urzadzenie, które niebawem pojawi się na rynku i posiadać będzie również dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz (wariant 3G) lub czterordzeniowy 1,3 GHz (wariant LTE), razem z 4,5 calowym ekranem, 1 GB pamięci RAM, 8 MP kamerą tylną i 0.,3 MP z przodu. Systemem operacyjnym ma tu być Android Lollipop, który zapewne pojawi się i w modelu Joy.

Ostatnimi dwoma smartfonami jakimi pochwaliło się LG były LG Magna i LG Spirit, z których pierwszy posiada ekran 5 calowy i 5 MP kamerę główną, zaś drugi charakteryzuje się 4,7 calowym ekranem i 1 MP kamerą z przodu. Choć pozostała specyfikacja nie została podana do wiadomości, to podejrzewamy, że będzie bliźniaczo podobna do pierwszej dwójki.

A co wy myślicie o tej „fantastycznej czwórce”? Czy podoba się wam wygląd oraz jaką cenę bylibyście w stanie zapłącić za te urządzenia?