Home / Telefonia mobilna / Czy LG G6 czymś zaskoczy jeśli już wiemy o nim sporo

Czy LG G6 czymś zaskoczy jeśli już wiemy o nim sporo

LG G6 renderLG G6, flagowy smartfon koreańskiego producenta, który firma ma nadzieję wynieść na wyżyny popularności (i sprzedaży), ma zostać zaprezentowany już za kilka dni podczas MWC 2017 (Mobile World Congress) w Barcelonie. Problem w tym, że pozostało już chyba niewiele o czym byśmy nie wiedzieli, a to za sprawą ostatniego wycieku zdjęć od @evleaks.

Poprzednie wycieki informacji mówiły o zastosowaniu procesora Snapdragon 821, 4 GB pamięci RAM, ekranie 2K (QHD) czy baterii o pojemności 3200 mAh. G6 ma posiadać ponadto dwie kamery z flashem LED oraz czytnik linii papilarnych, który mimo usunięcia przycisku Home, znalazł się z tyłu, a nie jak można było przypuszczać pod ekranem. Tym razem w odróżnieniu od LG G5, G6 nie będzie posiadał modułów rozszerzających, czy dobrze? Nikt poza LG, nie licząc smartfonów Motoroli, w ostatnich czasach się na to nie skusił, więc chyba to o czymś świadczy.

Z dostarczonego zdjęcia można wywnioskować, że smartfon posiadać będzie metalową ramę oraz szklany tył, aczkolwiek akurat na to przyjdzie nam pewnie poczekać te kilka dni. Tak czy inaczej wygląd prezentuje się nadzwyczaj prosto, aczkolwiek to przemawia na plus. Mamy nadzieję, że LG chcąc podbić statystyki sprzedaży odpowiednio wyceni swój produkt. Snapdragon 821 najnowszy nie jest, 4 GB RAM już jest też standardem, więc za sam design nie można chyba rabować kupujących.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.