Home / Aktualności / LG G3 -kolejne nieoficjalne zdjęcia smartfonu

LG G3 -kolejne nieoficjalne zdjęcia smartfonu

LG G3 Leak image

LG G3, smartfon który możemy zobaczyć na powyższym zdjęciu został przesłany przez anonimową osobę do serwisu Phone Arena. Zastanawiający jest jednak fakt iż nie dostarczono więcej zdjęć tego smartfonu w tym jego przodu.

Niemniej jednak wygląda na to iż opublikowane wcześniej zdjęcia LG G3 wydają się potwierdzać także i w tym przypadku. Jak podają informacje z ww. źródła, G3 pomimo wyglądającego na aluminiową obudowę ma wykorzystywać plastik, co może być jedną z opcji a nie jedyną. W związku z segmentem premium dla tego smartfona raczej wątpliwe jest aby jakość materiałów użytych do jego budowy była aż tak niska.

Prezentowane to zdjęcie LG G3 ukazuje flagowy smartfon LG w kolorach białym i czarnym. Smartfon ma ponadto posiadać całkiem dobrą specyfikację, śród której znajdziemy 5,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 (QHD – 2K), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8974-AC 2,3 GHz, układ graficzny  Adreno 330 GPU, 2 GB pamięci RAM oraz 13 MP kamerę główną ze stabilizacją obrazu. Źródła podają także system Android 4.4 Kitkat oraz wymienną baterię (mamy nadzieję, że wystarczającą aby zasilić ten sporych wymiarów wyświetlacz 2K wystarczająco długo).

A wy jak oceniacie smartfon LG G3? Czy jest on jednym z tych na które oczekujecie, czy może skierowalibyście się w stronę Samsunga Galaxy S5, tudzież Sony Xperia Z2 / HTC One M8?

Źródło: Phone Arena