Home / Aktualności / LG G3 z ekranem 2K i 3GB pamięci RAM

LG G3 z ekranem 2K i 3GB pamięci RAM

LG G3 smartfon
LG G3 z ekranem 2K i 3GB pamięci RAM na nadzieję wyróżnić się z tłumu smartfonów z systemem Android i powszechnie stosowanym ekranem 1080p. Posiadające dosyć mocną specyfikację LG G3 ma szansę zepchnąć konkurencję na boczny tor właśnie tym modelem.

O owej specyfikacji możemy się dowiedzieć dzięki serwisowi „My LG Cell Phones”, który wyszukał niezaprezentowany jeszcze smartfon o oznaczeniu LS990, bardzo prawdopodobnie będący właśnie LG G3.

Tak więc LG G3 (LG-LS990) posiadać ma 5,5 calowy ekran Quad HD (oferujący 1440 x 2560 pikseli), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 (z możliwością zastosowanie modelu 801) taktowanego częstotliwością  2.3GHz czy3 GB pamięci RAM.

Pozostała specyfikacja obejmuje 32 GB pamięci podręcznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart micro SD, 13 MP kamerę z tyłu oraz 2 MP z przodu jak również system Android 4.4.2 KitKat.

LG z modelem G3 wydaje się tak jak Apple nie podążać za trendem zwiększania megapikseli w kamerach, a raczej ulepszania wyświetlaczy w to miejsce. Jest to bardzo słuszne naszym zdaniem posunięcie gdyż już 8 lub 13 MP sensory dostarczają dobrej jakości zdjęć. Ulepszając kamery należy się raczej posunąć w stronę optyki, jakości zdjęć w niskim oświetleniu oraz oprogramowaniu do nich.

W związku, że LG ogłasza swoje smartfony w drugiej połowie roku, musimy poczekać nieco dłużej na potwierdzenie lub zaprzeczenie informacji odnośnie specyfikacji tego smartfonu.