Home / Aktualności / LG G Pro 2 z nagrywaniem wideo 4K i kamerą 13 MP

LG G Pro 2 z nagrywaniem wideo 4K i kamerą 13 MP

Choć LG G Pro 2 zostało potwierdzone już jakiś czas temu, to nie wszystkie informacje zostały przez koreańską firmę potwierdzone. Zeszłoroczy LG Optimus G Pro doczeka się więc niebawem następcy.

LG G Pro 2

LG G Pro 2
W miarę zbliżania się premiery LG G Pro 2 dowiadywać się będziemy o jego specyfikacji jako że firma LG biorąc przykład z Samsunga, publikuje szczątkowe informacje w celu podniesienia napięcia związanego ze swoim produktem.

W chwili obecnej wielce prawdopodobna jest specyfikacja lepsza od LG G2 a więc większy ekran i szybszy procesor.


Jednak LG w materiałach promocyjnych LG G Pro 2 o możliwościach nagrywania filmów w rozdzielczości 4K i to w dodatku za pomocą wbudowanej 13 MP kamery z optyczną  stabilizacją obrazu (OIS). 13 megapikselową kamera będzie główną w tym smartfonie, z przodu zobaczymy standard czyli 2,1 sensor optyczny z ulepszoną wydajnością, jak podaje producent.

Optyczna stabilizacja obrazu stała się ostatnio bardo popularna za sprawą smartfonu Nokia Lumia 1020, po czym wielu “fotografów mobilnych” zaczęło jej poniekąd żądać. LG G Pro 2 ma adresować właśnie zapotrzebowanie na tą funkcję.

LG G Pro 2 jest wielce prawdopodobne, że zostanie zaprezentowane podczas MWC 2014, które odbędzie się w tym miesiącu. Nie tylko ten smartfon wzbudzi wielkie zainteresowanie na MWC, gdyż Samsung ma zaprezentować Galaxy S5 w związku z czym może “polać się smartfonowa krew”.

Choć smartfony LG prezentują w ostatnich coraz lepszą jakość i specyfikację, oprogramowanie i interfejs są bolączkami, które firma ta musi jak najszybciej zaadresować by zwiększyć sprzedaż swoich produktów.

A co wy myślicie o LG G Pro 2 oraz produktach firmy LG? Dajcie nam znać w komentarzach.