Home / Aktualności / LEX-FIT Duo MB343SPO – ciekawy i praktyczny uchwyt montażowy Icy Dock do twojego komputera

LEX-FIT Duo MB343SPO – ciekawy i praktyczny uchwyt montażowy Icy Dock do twojego komputera

ICY_DOCK_MB343SPOW miarę rozwoju technologii systemy komputerowe stają się coraz bardziej kompaktowe, pozwalając na łatwy transport i wymagając mniej przestrzeni. W rezultacie użytkownik jest w stanie zmaksymalizować przestrzeń dyskową w kompaktowym urządzeniu bez utraty użytecznych funkcji. LEX-FIT Duo MB343SPO jest zarówno lekkim, jak i wytrzymałym, 3,5 – 5,25″ uchwytem montażowym firmy Icy Dock, który wykorzystuje pojedynczą zatokę 5,25″.Mieści on 9,5-milimetrowy ultra cienki dysk optyczny oraz 3,5-calowy dysk HDD. To rozwiązanie ostatecznie pozwala użytkownikowi zmieścić więcej urządzeń w możliwie jak najmniejszej przestrzeni.

Aby zainstalować 3,5-calowe urządzenie, takie jak czytnik kart lub panel sterowania audio, wystarczy je wsunąć aż usłyszysz kliknięcie. Oznacza to, że zamki Smart-Tip zablokowały sprzęt na miejscu. Dla zapewnienia dodatkowego zabezpieczenia można opcjonalnie dodać śruby (dołączone) z każdej strony. Z kolei instalacja ultra cienkich napędów optycznych lub 3,5″ dysków HDD, wymaga jedynie włożenia ich do FLEX-FIT Duo i zabezpieczenia urządzenia przy pomocy dołączonych śrub.

Dodatkowo do zestawu dołączono pokrywę przeciwpyłową dla utra cienkiego ODD i urządzenia 3,5″. Wystarczy wyciągnąć je z ramki i włożyć do slotnu na przednim panelu. Pozwala to na zasłonięcie szczelin, gdy nie są używane.

mb343spo_multimedia_deviceDzięki temu, że FLEX-FIT Duo MB343SPO mieści zarówno 3,5″ dyski twarde, jak i inne 3,5″ urządzenia, istnieje wiele możliwości konfiguracji. Na przykład dodanie 3,5″ urządzenia ToughArmor MB993SK-B daje 3 zatoki dla 2,5″ dysków HDD/SDD z wymianą na gorąco. Z kolei dodanie EZ-Fit Trio MB610SP daje 3 wewnętrzne zatoki dla 2,5″ dysków HDD/SSD. 3,5″ zatoka FLEX-FIT Duo MB343SPO jest także kompatybilna z hubami USB 3.0, czytnikami kart multimedialnych, kontrolerami prędkości wentylatora i protami wyjściowymi audio, które mają formę 3,5″ urządzenia.

mb343spo_odd_hdd_install ICY_DOCK_MB343SPO-1

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.