Home / Aktualności / LEPA LEPAD V17 – stylowa podkładka chłodząca dla 17-calowych notebooków

LEPA LEPAD V17 – stylowa podkładka chłodząca dla 17-calowych notebooków

Firma LEPA znana z produkcji zasilaczy komputerowych oraz wentylatorów postanowiła spróbować swoich sił także na rynku akcesoriów dla urządzeń mobilnych. Produktem, który ma jej pomóc w osiągnięciu tego zadania jest podkładka chłodząca o nazwie LEPAD V17.

Podkładka LEPA LEPAD V17 dedykowana jest do urządzeń z matrycami o przekątnych wynoszących 17 cali. Wyposażono ja w wentylator z niebieskim podświetleniem LED o średnicy 140 mm, którego łopatki mogą kręcić się z prędkością od 800 do 1300 obr./min. W celu zapewnienia odpowiedniego przepływu powietrza powierzchnia podkładki LEPAD V17 została wykonana z dziurkowanej, aluminiowej siatki.

Aby dodatkowo poprawić komfort pracy z naszym notebookiem opisywana podkładka dysponuje 3-stopniowym systemem regulacji kąta pochylenia. Zasilanie ww. wentylatora odbywa się wyłącznie poprzez port USB i nie jest wymagane podłączenie jakiegokolwiek dodatkowego zasilania.

Model LEPAD V17 (kod fabryczny LPCP001) jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej (MSRP) wynoszącej 17,99 euro.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.