Home / Aktualności / Laptop dla graczy GIGABYTE P25 v2 – ryczący byk

Laptop dla graczy GIGABYTE P25 v2 – ryczący byk

GIGABYTE P25 v2
GIGABYTE P25 v2 jest jak ryczący byk pragnący aby go uwolnić. Nowy laptop od Gigabyte jest zarówno atrakcyjnie wizualnie co wydajny. Czyni go to niemal obowiązkowym dla każdego gracza.

GIGABYTE P25 v2 – wydajność potwierdzona w testach

Zapowiedziany tyle co laptop dla graczy został poddany testom 3DMark 11 przez producenta i osiągnął w nich wynik P8500. Ta 15,6 calowa bestia z ekranem 1920 x 1080 pikseli posiada w sobie m.in. grafikę Nvidia Geforce GTX 880M GDDR5 8 GB, procesory czwartej generacji z rodziny Intel Core i7, dwa dyski twarde w tym 512GB SSD oraz tradycyjny  o pojemności 1.5 TB które mogą być zaprzęgnięte w RAID dla jeszcze szybszej wydajności.

Pomocne może się okazać również 16 GB pamięci RAM nie tylko podczas grania lecz również w przypadku edycji filmów czy innych multimediów. Za odpowiednie odprowadzanie ciepła z GIGABYTE P25 v2 odpowiedzialne są dwa otwory wentylacyjne, sprawiające że żaden z cennych podzespołów tego laptopa nie ugotuje się we własnym cieple.

Wspomniany Geforce GTX 880M jest obecnie jednym z najszybszych układów graficznych stosowanych w urządzeniach mobilnych, sprawiający iż każda gra będzie działała nadzwyczaj płynnie w najwyższymi detalami. Ekran 1080p pokryty jest matową powłoką nie powodując adbijania światła oraz oferuje kąty widzenia na poziomie 170 stopni.

Także bateria tego laptopa została odpowiednio zoptymalizowana aby zastosowane w nim podzespoły nie wyczerpały jej za szybko. Poza dedykowaną grafiką laptop ten posiada zintegrowaną kartę graficzną dla mniej wymagających zadań, tym samym jeszcze bardziej wydłużający czas pracy na pełnym naładowaniu baterii.

Wsparcie dla Dolby Digital Plus Home Theater powoduje, że propozycja Gigabyte jest doskonała nie tylko do grania lecz również oglądania filmów w jakości Full HD. Dowodem tego jest chociażby nagrywarka płyt Blu-ray mogąca wypalać krążki 128 GB, kompatybilna równiez z płytami DVD czy CD. Zastosowanie takiej nagrywarki doskonale sprawdzi się podczas wykonywania kopii bezpieczeństwa plików zgromadzonych na laptopie GIGABYTE P25 v2.