Home / Aktualności / Lamborghini Tauri 88 – supersmartfon?

Lamborghini Tauri 88 – supersmartfon?

Lamborghini Tauri 88 01
Lamborghini Tauri 88 to wbrew pierwszemu skojarzeniu nie super auto, choć na pewno nadal przejaw luksusu. Jest tak dlatego, że ten niezwykły smartfon producenta Gallardo i innych znanych modeli tej marki kosztować ma niebagatelne 6 tys. dolarów.

Co zatem otrzymamy w tej jakże nie małej cenie? Smartfon Lamborghini Tauri 88 posiada poza nietuzinkowym wyglądem 5 calowy ekran o rozdzielczośći 1080 x 1920 pikseli (1080p), procesor Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB pamięci RAM oraz 64 GB napliki użytkownika (minus system i aplikacje zainstalowane przez producenta) a na 20 MP kamerze z tylu oraz 8 MP  przodu i baterii o pojemności 3400 mAh skończywszy.

Patrząc na tą specyfikację ciężko jest nam przełknąć cenę 6 tys. dolarów gdyż spodziewalibyćmy się znacznie mocniejszego procesora czy ekranu co najmniej 2K. W takiej postaci jest to chyba najdrożej wyposażony smartfon ze wyższej półki cenowej. Konkurować z nim chyba pod względemceny może Blackberry Porshe design kosztujący ok. 1 – 1,5 tys. dolarów. No ale czeo się nie robi dla wyróżnienia z tłumu, nieprawdaż.

Lamborghini Tauri 88 ma być wyprodukowany w limitowanej liczbie 1947 egzemplarzy. Radzimy pospieszyć się z oszczędzaniem gdyż smartfon Lambo może się rozejść jak ciepłe bułeczki.

Lamborghini Tauri 88