Home / Aktualności / Kuracji odświeżającej została poddana seria RMx Corsaira – co zawiera

Kuracji odświeżającej została poddana seria RMx Corsaira – co zawiera

Choć odświeżenie produktu to nie nowy produkt, to z pewnością lepsze to niż nic. Z takiego podejścia wyszedł najprawdopodobniej Corsair, który właśnie dziś odświeżył swoją serię zasilaczy premium serii RMx o nowe modele. Dostępne w wersjach o mocy 1000 W, 850 W, 750 W, 650 W i 550 W, zasilacze te zastępują serię RMx poprzedniej generacji, dodając nowy „lewitujący magnetycznie” 135 mm wentylator łożyskowy , który został zaprojektowany z myślą o wysokiej trwałości.

Ta zmiana wraz z innymi drobnymi aktualizacjami elementów wewnętrznych, pozwala firmie Corsair na udzielenie tym zasilaczom 10-letniej gwarancji. Zasilacze nadal oferują wydajność przełączania Cybenetics Gold z klasą akustyczną Acoustic A, w pełni modułowe okablowanie i dwa 4 + 4-pinowe złącza EPS we wszystkich modelach z wyjątkiem 550 W.

Zapowiedź internetowa powinna poprzedzić ta rynkowa. Ceny powinny być porównywalne z poprzednią serią RMx z uwagi na wspomniane odświeżenie, które jak zauważyliśmy było dosyć subtelne.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.