Home / Filmy i TV / Animacja / Kung Fu Panda 3 – skopie ci tyłek jeszcze raz

Kung Fu Panda 3 – skopie ci tyłek jeszcze raz

Kung Fu Panda 3

Pandy to niezwykle sympatyczne zwierzęta, nieco inaczej jest w przypadku bohatera filmu Kung Fu Panda 3, który okazuje przyjazność w nieco inny sposób, przynajmniej tym, którzy wejdą mu pod skórę.

Trzecia część walecznej pandy trafido kin na początku przyszłego roku, a dokładnie 29 stycznia. Teraz zaś mamy możliwość zobaczenia oficjalnego zwiastunu do tego filmu animowanego, który gwarantuje dobrą zabawę i śmiech po pachy nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych.

Pixar, czyli studio stojące za tą produkcją włożyło wiele pracy nie tylko jeśli chodzi o animacje, lecz przede wszystkim humor. Humor to w zasadzie kluczowa sprawa w tej produkcji, bowiem żarty są inteligentnie dobrane, czasami jednak tak głupie, że zastaniawiac się można dlaczego śmieszą.

Kung Fu Panda 3 opowiada historię, w której po raz kolejny poza Po, pojawia się jego ojciec, i który razem ze swoim synem podróżuje do tajemniczego raju dla pand. W owym raju podróżnicy poznają kilka nowych postaci, oraz złowrogiego Kai, który zdecydował się zwalczać wszyskich mistrzów kung fu.

Przed Po snaje tródne zadanie wytrenowania całej wioski pand, która pod jego przewodnictwem stać się ma niezwyciężoną bandą pand kung fu. Zapowiada się niezwykle ciekawie, nieprawdaż?