Home / Aktualności / Krytyczna aktualizacja dla Flash player od Adobe – pobierz ja koniecznie

Krytyczna aktualizacja dla Flash player od Adobe – pobierz ja koniecznie

Adobe Flash player aktualizacja krytyczna
Krytyczna aktualizacja dla Flash Player zostałą dziś udosępniona przez firmę Adobe, do jednej z najpopularniejszych wtyczek które zainstalowane są na milionach komputerów na całym świecie.

Za pomocą tej aktualizacji załatamy jedną z najniebezpiecznych luk bezpieczeństwa w tym oprogramowaniu, chroniąc tym samym nasz komputer przed atakami hackerów.

Co więcej o tej luce poinformowali sami hackerzy, co powoduje, że koniecznie powinniście uaktuanić popularnego flasha.

Tak więc gdy posiadacie wersję Adobe Flash Player 16.0.0.287 to powinniście niezwłocznie zaktualizować ją do wersji 16.0.0.296 (Windows oraz OSX). Sytuacja jest identyczna gdy jesteście użytkownikami Linuxa i wasz Flash Player oznaczony jest numerem 11.2.202.438.

Krytyczna aktualizacja dla Flash player na razie jest dostępna w postaci całego pakieti Flasha, ale Adobe pracuje nas osobną wersją, którą będzie można pobrać w postaci osobnego programu. Osobna wersja aktualizacji powinna się pojawić już w przyszłym tygodniu.

Aby sprawdzić czy posiadamy felerną wersję Flasha, należy udać się na stronę Adobe, a po pomoc w zaistalowaniu tej aktualizacji pomoże forum forum Adobe.