Home / Aktualności / Kosmiczny kwiecień w World of Tanks Blitz

Kosmiczny kwiecień w World of Tanks Blitz

Aby uczcić pierwszy krok w historii eksploracji kosmosu przez człowieka World of Tanks Blitz przygotowało miesiąc z międzygalaktycznymi aktywnościami.

Pierwszą salwą rozpoczynającą kosmiczny kwiecień jest wystrzelenie na orbitę ziemską repliki modelu czołgu Cromwell B w skali 1:32. Czołg przecinał powietrze z prędkością 15 metrów na sekundę i orbitował 24 km nad Ziemią. Po udanym powrotnym lądowaniu jest gotowy, aby otworzyć miesięczne operacje w galaktycznym klimacie.

Od 1 do 30 kwietnia gracze będą mogli wziąć udział serii aktywności, wliczając w to:

  • Od 25 marca do 5 kwietnia startuje wydarzenie Galaxy Riches, w którym będzie można wygrać unikatowe przedmioty w grze, które wymienimy na kredyty, dni konta premium i mnożniki.
  • Od 31 marca do 4 kwietnia powraca tryb Burning Games!
  • Od 9 do 16 kwietnia w wydarzeniu Sheridan Rocket będzie można zdobyć unikatowy czołg z pociskami – Sheridan Missile tank!
  • Od 12 do 18 kwietnia powraca nowa wersja trybu grawitacyjnego, w którym będzie możliwość skakania oraz działań w powietrzu.

– Kwiecień to tradycyjny miesiąc „kosmiczny” w World of Tanks Blitz, gdzie proponujemy graczom opuszczenie ziemskich ograniczeń i podjęcie wyzwań nie z tego świata – mówi Natallia Pershyts, dyrektor produktu w World of Tanks Blitz.

A już dziś wieczorem zapraszamy na stream z twórcami, którzy opowiedzą w najdrobniejszych szczegółach o kosmicznym kwietniu. Zapraszamy na nasz kanał YouTube o godzinie 19:00!

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.