Home / Konkursy / Świąteczny konkurs Tech Dice

Świąteczny konkurs Tech Dice

Witamy was wszystkich w konkursie świątecznym portalu Tech Dice oraz firm Natec, Digital Extremes, Transcend, oraz Sapphire. W odróżnieniu do naszego ostatniego konkursu, trzeba będzie wykorzystać nieco swoje konta na serwisach społecznościowych aby być w stanie wygrać jedną z naszych nagród.

W związku, że nadal jesteśmy w trakcie negocjowania nagród ze współpracującymi z nami firmami, ich liczba może się powiększyć. Niemniej jednak z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim dostawcom, którzy pomimo wszystko dali radę coś dla nas wywalczyć.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Piotrowi Ponieckiemu (Entrymedia), Mariuszowi Pietraszkowi (koolthings.com.pl) oraz Joannie Uszler (marken.pl) i Grzegorzowi Iwanowi (sarota.pl) za ufundowanie nagród do konkursu.

 

Konkurs Tech Dice:

Konkurs będzie polegał na odpowiedzenie poprawnie na poniższe pytania i wysłaniu odpowiedzi na adres konkurs@techdice.com. Jak już wspominaliśmy przy okazji zwiastunu konkursu  „Please Stand By – nadchodzący konkurs świąteczny„, konkurs ten będzie tzw. błysawiczną rywalizacją, gdyż w grę wchodzi czas, a jak wiadomo do Mikołaja pozostało niewiele czasu.


Nagrody:


Nagrodami głównymi  jest 1 licencja programu antywirusowego Bitdefender Internet Security 2015 (1 urządzenie 1 rok), jedną Natec Genesis G22, jeden kod platinum do strzelanki Warframe, podkłądkę pod mysz Mionix Propus 380, podkładkę CM Storm Swift RX L oraz takie gadżety jak czytniki kart, śrubokręty z wymiennymi końcówkami, tradycyjne podkładki pod mysz i kalendarz na 2016 rok.

Konkurs dostępny jest nie tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Tech Dice, aczkolwiek będą oni mieli pierwszeństwo w losowaniu nagród głównych. Jeśli więc o nich chodzi to muszą oni w swoim profilu podać prawdziwe dane takie jak Imię, Nazwisko i adres e-mail. Dodatkowo w e-mailu należy podać swój adres, który będzie użyty do wysyłki ewentualnej nagrody.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani przekazywane firmom trzecim. Po zakończeniu konkursu podany przy rejestracji adres e-mail zostanie wykorzystany do komunikacji ze zwycięzcą.


Czas trwania konkursu:


Konkurs będzie trwał od 30 listopada do 3 grudnia 2015 roku. Po upływie tego terminu zostanie wyłonionych trzech zwycięzców głównych wygrywających myszkę i podkładkę pod myszy, kod premium do gry Warframe, podkładki dla graczy lub licencję na oprogramowanie antywirusowe Bitdefender raz kilku otrzymujących ciekawe gadżety.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Pytania konkursowe:

1.  Premiery gier – ile dotychczasowych edycji tej serii się ukazało się na YouTube?

2. Ile przycisków posiada mysz Natec Genesis G22 i jaka jest jej maksymalna czułość?

3. Na jakie platformy dostępna jest gra Warframe i jaki jest jej gatunek?

4. Wymień nazwę jednej podkładki dla graczy od Mionix i Cooler Master.

 

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*