Home / Konkursy / Konkurs wiedzy o Kaspersky Lab

Konkurs wiedzy o Kaspersky Lab

Konkurs wiedzy o Kaspersky Lab
Kaspersky Internet Security 2014 multi-deviceWitamy w konkursie sponsorowanym przez firmę Kaspersky Lab.

Firma ta ufundowała trzy nagrody w postaci oprogramowania Kaspersky Internet Security multi-device, każda licencja na ochronę 3 urządzeń. 

Bardzo chcielibyśmy tutaj za to podziękować panu Piotrowi Kupczykowi – Dyrektorowi biura komunikacji z mediami w firmie Kaspersky Lab Polska.

Chcielibyśmy nadmienić, że KIS MD pozwala na ochronę nie tylko komputerów z systemem Windows, ale także tych z Mac OS oraz urządzeń mobilnych a tym smartfonów / tabletów z Androidem. Więcej o produkcie możecie uzyskać na stronie: http://kaspersky.pl/kis.

Konkurs będzie trwał od 23 marca do 5 kwietnia 2014 roku. Po upływie tego terminu w okresie 14 dni zostanie wyłonionych trzech zwycięzców spośród osób, które zarejestrowały się w portalu Tech Dice, podały właściwe odpowiedzi na pytania konkursowe i wysłały je na adres konkurs.kaspersky@techdice.com.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Redakcja po wyłonieniu zwycięzców skontaktuje się z nimi drogą e-mailową na podany w profilu adres. Warunkiem otrzymania nagrody jest również spełnienie wymagań regulaminu (podanie poprawnych danych osobowych i kontaktu). W wiadomości e-mail z odpowiedziami na pytania konkursowe należy podać Imię, Nazwisko, Miasto oraz wiek.

Zaczynamy i życzymy powodzenia!

Pytanie 1. Którą rocznicę działalności firma Kaspersky Lab będzie obchodzić w tym roku.

Pytanie 2. Ile warstw/poziomów zawiera linia produktów Kaspersky Endpoint Security for Business. Wymień je wszystkie.

Pytanie 3. Które oprogramowanie z produktów dla klientów indywidualnych najlepiej się sprawdzi dla ochrony sieci domowych.

Pytanie 4. Co wspólnego ma Kaspersky Lab z motoryzacją.

Pytanie 5. Jakie cechy produktu antywirusowego są Twoim zdaniem najważniejsze i dlaczego?

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*