Home / Konkurs z firmą Natec

Konkurs z firmą Natec


Witamy wszystkich w konkursie portalu Tech Dice, w którym do wygrania jest bardzo atrakcyjna i funkcjonalna mysz gamingowa Natec Genesis GV44, którą mieliśmy okazję zapowiedzieć kilka dni temu.

Korzystając z okazji, pragniemy podzękować panu Piotrowi Ponieckiemu z Entrymedia za ufundowanie nagrody do tego konkursu.

 

Konkurs Tech Dice

Aby mieć szansę na wygraną należy poszukać odpowiedzi na pytania na stronie procucenta – http://genesis-zone.com/?lang=pl i wysłać je e-mailem na adres podany poniżej razem ze swoim Imieniem, Nazwiskiem, datą urodzenia i miastem, w którym mieszkasz:

Dane osobowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani przekazywane firmom trzecim.

Po zakończeniu konkursu podany nam adres e-mail zostanie wykorzystany do komunikacji ze zwycięzcą.Pytanie 1: Ile gamingowych myszy oferuje obecnie Natec :

a) 9

b) 11

c) 13

 

Pytanie 2: Jakie poziomy regulacji czułości oferuje mysz Natec Genesis GV44:

a) 1000-1500-2000 DPI

b) 1000-2000-300 DPI

c) 500-1000-1500 DPI

 

 

Czas trwania konkursu:

Konkurs będzie trwał od 15 do 22 maja 2015 roku. Po upływie tego terminu w okresie 14 dni zostanie wyłoniony zwycięzca, z którym skontaktujemy się drogą mailową w celu przekazania nagrody.

Właściwe odpowiedzi na pytania konkursowe razem z wymaganymi danymi osobowymi (jak powyżej) należy wysłać na adres konkurs@techdice.com.

 Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*