Home / Aktualności / Konkurs wiedzy o Kaspersky Lab – wygraj Kaspersky Internet Security

Konkurs wiedzy o Kaspersky Lab – wygraj Kaspersky Internet Security

Konkurs wiedzy o Kaspersky Lab
Kaspersky Internet Security 2014 multi-deviceKonkurs wiedzy o Kaspersky Lab to świetna okazja na zdobycie cennych nagród i zabezpieczenie swojego komputera, tabletu czy smartfona przed złośliwym oprogramowaniem. Kaspersky Lab, to ogólnoświatowy lider w programach antywirusowych i zabezpieczeniach przez zagrożeniami w internecie.

Ufundował on trzy nagrody w postaci oprogramowania Kaspersky Internet Security multi-device, każda licencja na ochronę 3 urządzeń dla zarejestrowanych użytkowników portalu Tech Dice.

Bardzo chcielibyśmy tutaj za to podziękować panu Piotrowi Kupczykowi – Dyrektorowi biura komunikacji z mediami w firmie Kaspersky Lab Polska.

Konkurs będzie trwał od 23 marca do 5 kwietnia 2014 roku i udział w nim mogą wziąć tylko zarejestrowani użytkownicy naszego portalu. Wystarczy odpowiedzieć na 5 pytań i wysłać wymagane dane w postaci imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania i wieku na adres konkurs.kaspersky@techdice.com.

Przed przystąpieniem do udziału zalecamy zapoznać się z regulaminem. Pytania konkursowe znajdują się na stronie Konkurs wiedzy o Kaspersky Lab.

Nie przedłużając zbytnio życzymy wszystkim uczestnikom konkursu wiedzy o Kaspersky Lab i jej produktach powodzenia oraz trafnych odpowiedzi na pytania.