Home / Konkurs Tech Dice

Konkurs Tech Dice

podium Tech Dice 1
tdWitamy was wszystkich w konkursie portalu Tech Dice. W odróżnieniu do naszego ostatniego konkursu, trzeba będzie wykorzystać nieco swoje konta na serwisach społecznościowych aby być w stanie wygrać jedną z naszych nagród.

Konkurs Tech Dice – etapy rywalizacji:

Pierwszym elementem rywalizacji jest polubienie naszego portalu na Facebooku, gdy zaś wolicie Google+ to należy tam dodać nas do swojego kręgu znajomych. Ewentualnością jest również Twitter w którym należy dodać nas do obserwowanych.

Druga część konkursu to odpowiedzenie poprawnie na konkursowe pytania poniżej.


Nagrody:


Pierwszą nagrodą jest 1 licencja Multi Device programu antywirusowego Kaspersky Internet Security 2014 dla 3 urządzeń, drugą  gra Battlefield 4 na DVD a nagrodami za miejsce trzecie są słuchawki ART AP-59B oraz oraz od czwartego do ósmego 5 podkładek reklamowych portalu Tech Dice.

Bardzo chcielibyśmy tutaj za to podziękować panu Piotrowi Kupczykowi – Dyrektorowi biura komunikacji z mediami w firmie Kaspersky Lab Polska za ufundowanie licencji dla KIS 2014 oraz panu Konradowi Chwastowi za przekazanie słuchawek ART na potrzeby konkursu.

Przypominamy, iż konkurs dostępny jest dla zarejestrowanych użytkowników portalu Tech Dice, którzy muszą w swoim profilu podać prawdziwe dane takie jak Imię, Nazwisko i adres e-mail.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani przekazywane firmom trzecim. Po zakończeniu konkursu podany przy rejestracji adres e-mail zostanie wykorzystany do komunikacji ze zwycięzcą.


Czas trwania konkursu:


Konkurs będzie trwał od 17  do 31 lipca 2014 roku. Po upływie tego terminu w okresie 14 dni zostanie wyłonionych trzech zwycięzców głównych oraz 5 otrzymójących podkładki pod mysz spośród osób, które zarejestrowały się w portalu Tech Dice, podały właściwe odpowiedzi na pytania konkursowe i wysłały je na adres konkurs@techdice.com.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Pytania konkursowe:

1. Jak długo działa portal Tech Dice?

2. Polecane zestawy komputerowe – ile dotychczasowych edycji tej serii się ukazało?

3. Na jakim zestawie nasz zespół testuje karty graficzne (płyta i procesor)?

 

Życzymy powodzenia w konkursie oraz zachęcamy do aktywności na portalach społecznościowych.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*