Home / Aktualności / Konkurs Tech Dice – wygraj atrakcyjne nagrody

Konkurs Tech Dice – wygraj atrakcyjne nagrody

Po bardzo długiej przerwie wracamy do was z konkursem. Tym razem mamy dla was nagrody w postaci podkładek, klawiatur, myszki gamingowej a także pendrive Sandisk. 

Aby zdobyć jedną z poniższych nagród należy odpowiedzieć na co najmniej jedno z poniższych pyta lub polubić naszą stronę / skomentować artykuł lub post na Facebooku bądź Twiterze. Odpowiedź na pytania to jedna szansa na wygraną, polubienia i komentarz to kolejne. Odpowiadając na pytania, komentując i lubiąc stronę można więc znacząco zwiększyć swoje szanse na wygraną. Odpowiedzi na pytania należy kierować na adres redakcja@techdice.com.

Konkurs trwa od jutra tj. 6 sierpnia a do piątku 16 sierpnia czyli okrągłe 10 dni. Po tym terminie losowo wybierzemy zwycięzców, z którymi skontaktujemy się elektronicznie. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować sponsorom nagród w tym m.in. pani Alicji (Tabasco.pl), panu Grzegorzowi (Sarota.pl) oraz Piotrowi (Entrymedia), a uczestnikom życzyć powodzenia.

Pytania konkursowe:

  1. Wymień jeden produkt poza pendrive i kartami pamięci produkowany przez firmę Sandisk.
  2. Kto jest dystrybutorem produktów marki Fury i Genesis?

 

2 x podkładka pod mysz GENESIS 500L LOGO [M12]

2 x klawiatura FURY SPITFIRE US z podświetleniem

1 myszka GENESIS KRYPTON 110 2400DPI z podświetleniem

1 pendrive SanDisk Dual Drive m3 16GB

3 podkoszulki czarne (medium lub XL) i 2 podkoszulki białe (1 medium, 1 large)

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.