Home / Aktualności / gry / Kompletny zestaw Dark Souls 3: The Fire Fades Edition już w sprzedaży

Kompletny zestaw Dark Souls 3: The Fire Fades Edition już w sprzedaży

dark-souls-3-goty-the-fire-fades-edition-ps4-2

Dark Souls 3: The Fire Fades Edition to najnowsza składanka do Dark Suls 3, zawierająca dwa dodatki DLC w tym wydany w zeszłym roku  Ashes of Ariandel oraz ostatni dodatek w postaci The Ringed City, który pojawił się pod koniec marca tego roku.

Kompletny zestaw gry Dark Souls 3: The Fire Fades Edition ze wspomnianymi dwoma dodatkami jest na PlayStation 4, Xbox One oraz PC odpowiednio w cenie 199 / 199 / 174,99 zł, a sklep emag.pl posiada nawet promocję na wersję PC (normalna cena wersji to niecałe 200 zł).

Pomimo, że nadal można nabyć bazową wersję gry Dark Souls 3 oraz Przepustkę Sezonową (Season Pass), to zakup wersji The Fire Fades Edition wydaje się bardziej opłacalne. 

Jeśli zdecydujecie się na zakup opisywanej tu gry z poniższych linków, wspomożecie nasz portal, który nie posiada innych źródeł finansowania niż pochodzących od naszego zespołu oraz nielicznych reklam. 

 

Dark Souls 3: The Fire Fades Edition Xbox One – Kup teraz 

Dark Souls 3: The Fire Fades Edition PS4 – Kup teraz

Dark Souls 3: The Fire Fades Edition PC – Kup teraz

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.