Home / Aktualności / Komedia z Van Damme? Welcome to the Jungle już w lutym 2014

Komedia z Van Damme? Welcome to the Jungle już w lutym 2014

Welcome ToThe Jungle JCVD


Zapewne tak jak my tak i większość z was nie przypuszczała iż zobaczy Jean-Claude Van Damme w komedii „Welcome To The Jungle” czyli Witajcie w dżungli. Nowy zwiastun filmu właśnie został udostępniony i który możecie zobaczyć poniżej.Welcome to the Jungle

Choć gwiazda sztuk walki jest zapewne nie lada atrakcją dla dużej liczby z nas to film chce się bardziej skupić na innych postaciach występujących w tym filmie. Czy nie wydaje się wam, że ze względu na sławę aktora belgijskiego pochodzenia to zadanie może być trudne? W filmie JCVD jest przedstawiony zarówno w sposób komediowy jak i dosyć poważny (jak na gwiazdę kina akcji przystało). Wśród innych aktorów występujących w tym filmie znaleźli się Adam Brody, Rob Huebel, Kristen Schaal, Megan Boone czy Dennis Haysbert.

Zostawiając samego aktora, film Welcome to the Jungle ma być krzyżówką filmów takich jak Zagubieni, Życie biurowe czy Biuro, lecz w efekcie bardziej przypomina parodię filmów Władca much (nie mylić z animowaną serią o Czesiu i reszcie) i Ocalonego.

Welcome To The Jungle prezenuję grupę w miarę szczęśliwych pracowników biura, którym jedyną brakującą rzeczą jest bliskość. Innymi słowy żaden z bohaterów nie posiada zdolności przywódczych lub pracy w zespole.

Kierownik biura, którego gra Dennis Haysbert znany  m.in. z takiego serialu jak „Jednostka” ogłasza swojemu zespołowi iż udają się oni na obowiązkowe szkolenie na pewnej wyspie. Jak to w życiu bywa pomysł ten nie wszystkim przypada do gustu. Po przybyciu na miejsce Kierownik biura przedstawia „nie całkiem w porządku” trenera zwanego Storm (Burza), granego przez Jean-Claude Van Damma będącego nadzorcą szkolonej grupy.

Rozwój wydarzeń nieco się komplikuje kiedy ginie pilot samolotu, którym grupa przyleciała na wyspę. Bez kogokolwiek zdolnego do pilotowania samolotu i piwrotu do cywilizacji wszyscy są zdani na swoją obecność.

Film ma pojawić się już 7 lutego 2014 roku lecz jego dostępność z pewnych względów ma być ograniczona.