Home / Aktualności / Kolorowe akcenty na myszkach Logitecha przełamują codzienną szarówkę

Kolorowe akcenty na myszkach Logitecha przełamują codzienną szarówkę

Jeżeli twoje biurko, a w zasadzie peryferia na nim są dosyć „szare” lub „niewyróżniające się”, można to w łatwy sposób zmienić rozpoczynając od myszki. Aby ułatwić nam to zadanie Logitech przygotować ciekawy design gryzoni swojej produkcji.

Logitech Design Collection, bo o nim właśnie mowa, dostępna jest od dziś i oferuje kolorowe wzory, które pasują do spersonalizowanej konfiguracji biurka i pomagają wyrazić naszą indywidualność. Producent przyzwyczaił nas do wygody i chyba inaczej tu nie będzie. Myszki z tej serii mają zapewnić wygodę w wielogodzinnym użytkowaniu, niezależnie czy jest to praca, czy zabawa. Oczywiście nie jest to produkt czysto dedykowany gamingowi ale z pewnością lepiej się sprawdzi w tej roli niż większość budżetowych rozwiązań.

Myszki dostępne są w czterech ciekawychwzorach – Spring Meadow, Cosmic Play, Teal Maze i Blue Blush. Kompaktowe, super responsywne i całkowicie bezprzewodowe, zapewniają komfort użytkowania na biurku beż plątających się na nim kabli. Nie mniej komfortowa i precyzyjna jest sama rolka oferująca precyzyjne przewijanie, a dzięki sensorom wysokiej jakości takie jest też sterowaniem kursorem. Wygodę użytkowania wspomagają również miękkie gumowe uchwyty boczne.

Myszki Logitecha cechuje ponadto długi bo wynoszący do 12 miesięcy czas działania na jednej baterii. Jeśli chodzi o cenę, opisywany tu produkt kosztuje ok. 120 zł i jest dostępny na stronie producenta oraz w wielu sklepach internetowych.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.