Home / Aktualności / Kolekcja Bioshock za darmo w Epic Games Store – nie czekaj

Kolekcja Bioshock za darmo w Epic Games Store – nie czekaj

Seria Bioshock a szczególnie jego pierwsze części na stałe zapisały się w pamięci wielu graczy z uwagi na nietuzinkowe podejście do tematu. Choć od premier konkretnych części upłynęło trochę czasu, Bioshock nadal cieszy się popularnością. Ci, którzy z pewnych względów albo w żaden z tytułów serii nie grali albo, którą część ominęli mają teraz doskonały powód do nadrobienia zaległości z uwagi na bezpłatną dostępność Bioshock Collection w Epic Games Store. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy a dokładnie skończy się 2 czerwca. Warto się więc pospieszyć.

Do serii Bioshock wchodzą:

 

BioShock Remastered: W którym poznajemy podwodne miasto Rapture, raj dla największych umysłów społeczeństwa, które przekształciło się w dystopijny koszmar wywołany pychą jednego człowieka.

BioShock 2 Remastered: Gdzie poznajemy Rapture oczami podmiotu Delta, przerażającego prototypu Big Daddy, który wyrusza na ratunek swojej zaginionej Siostrzyczce na śmierć i życie.

BioShock Infinite: The Complete Edition: Zadłużony u niewłaściwych ludzi prywatny detektyw Booker DeWitt musi podjąć się niemożliwego zadania: udać się do latającego miasta ponad chmurami i uratować kobietę o imieniu Elizabeth.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*