Home / Gry / FPS / Kolejna aktualizacja do DOOM wskazuje na znaczne usprawnienia w grze

Kolejna aktualizacja do DOOM wskazuje na znaczne usprawnienia w grze

aktualizacja Doom

Najnowsze informacje dotyczące gry DOOM wskazują na dosyć znaczne usprawnienia w tej grze, które zostaną zaimplementowane wraz z nadchodzącą aktualizacją.

W aktualizacji tej znajdzie się m.in. lepsze balansowanie broni dla trybu wieloosobowego, w tym Chaingun, shotgun czy wyrzutni rakiet, a poza tym studio Bethesda udało się zmniejszyć czas oczekiwania na rozgrywki multiplayer do maks. 60 sekund. Ponadto, aby wygrać na mapach Arena i Freeze, będziemy musieli się zmierzyć 5 razy.

W mającej się pojawić jeszcze w tym miesięcy aktualizacji gry DOOM pojawi się także tryb robienia zrzutów ekranu, klasyczne znane z pierwowzoru rozmieszczenie broni, nowa funkcja Snapmap, ulepszenia AI oraz poprawki i ulepszenia.

Więcej informacji odnośnie zmian, Bethesda ma podać bliżej planowanej aktualizacji. Na koniec warto wspomnieć, ze gracze w związku z aktualizacja bazująca głownie na wieloosobowym aspekcie gry nie muszą nic robić, a cały proces implementowania zmian powinien potrwać nie dłużej niż godzinę, podczas której serwery będą niedostępne.